Nowa komendantka w Wadowicach

23 lutego 2018 10:35:19

  W wyniku przeprowadzenia przez wadowicki magistrat naboru, nową Komendantką Straży Miejskiej w Wadowicach została Elżbieta Daniel.

  

Nowa komendantka w Wadowicach

  W dniu 21 grudnia br. zakończono procedurę naboru na wakat po byłym Komendancie Straży Miejskiej Bogusławie Brańce. Jak poinformował sekretarz gminy Marek Brzeźniak, nową Komendantką Straży Miejskiej w Wadowicach została Elżbieta Daniel, która w wyniku przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej otrzymała 204 punkty. Zdaniem sekretarza gminy, nowa pani komendant spełnia wymogi niezbędne do podjęcia pracy na tym stanowisku, jak również posiada wiedzę w zakresie tematyki potrzebnej do objęcia tego odpowiedzialnego stanowiska.

  Do obowiązków nowej komendantki Straży Miejskiej należy m.in.: nadzór i kontrola nad działalnością Straży Miejskiej, nadzór i kontrola nad funkcjonowaniem monitoringu wizyjnego w Wadowicach, ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych, współpraca z policją, czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego w ramach posiadanych uprawnień, ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej, współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych.

   

  Warto dodać, iż w obecnie w wadowickiej Straży Miejskiej oprócz nowej pani komendant pracują inspektorzy: Sordyl Zdzisław, Woźniak Józef, Frasunek Tadeusz oraz aplikanci Kobiałka Jakub i Ślosorz Tomasz

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane