Śmiertelny wypadek w Przytkowicach

25 lutego 2018 17:07:07

  Niestety, śmiercią w Przytkowicach zakończył swoją podróż 62-letni kierowca samochodu osobowego po tym, jak zjechał nagle z jezdni i uderzył samochodem czołowo w ogrodzenie. Podróżujące z nim dwie kobiety wyszły z wypadku cało.

  

Śmiertelny wypadek w Przytkowicach

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę 25 lutego br. Przed godziną 11-tą jadąc drogą w Przytkowicach samochód osobowy nagle zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji.

  Samochodem podróżowały trzy osoby. Dwie kobiety opuściły pojazd o własnych siłach, natomiast nieprzytomnego kierowcę z samochodu wydobył mieszkający obok druh OSP Przytkowice, który widział całe zdarzenie. Wraz z innym świadkami wypadku strażak ochotnik przystąpił do akcji ratowniczej kierowcy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, czynności resuscytacyjne przejęli funkcjonariusze policji z Kalwarii Zebrzydowskiej, a następnie ratownicy z GBARt OSP Przytkowice, którzy przy pomocy AED oraz worka samorozprężalnego, podając tlen prowadzili działania ratownicze do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego z Kalwarii Zebrzydowskiej.

  Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego poszkodowany został przeniesiony na desce do karetki pogotowia ratunkowego, gdzie ratownicy medyczni kontynuowali czynności resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Niestety, pomimo prowadzonej przed długi okres reanimacji, kierujący samochodem osobowym nie odzyskał przytomności, stwierdzono zgon 62-letniego mężczyzny.

   

  W blisko dwugodzinnej akcji ratowniczej brali udział OSP Przytkowice, JRG Wadowice, JRG Skawina, Zespół Ratownictwa Medycznego z Kalwarii Zebrzydowskiej, Zespół Ratownictwa Medycznego ze Skawiny, funkcjonariusze policji z komisariatu w Kalwarii Zebrzydowskiej.

(fot. OSP Przytkowice)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane