Kalwaria Zebrzydowska w oku kamery

15 maja 2018 19:13:10

  Kalwaria Zebrzydowska jest kolejnym miastem, które promuje się w internecie za pomocą kamery internetowej o bardzo wysokiej jakości obrazu klasy Full HD. Obraz z kamery można  zobaczyć  na platformie WebCamera.pl.

  

Kalwaria Zebrzydowska w oku kamery

  Przypomnijmy w październiku ubiegłego roku dostawcy szerokopasmowego internetu WadowiceNET oraz WebCamera.pl,  pilotażowo zainstalowali  i udostępnili widok z kamery pokazujący rynek i Klasztor w Kalwarii Zebrzydowskiej.

  Ta inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem mieszkańców gminy Kalwaria Zebrzydowska jak i turystów, wystarczy tylko dodać iż w przeciągu 6 miesięcy obraz z kamery zanotował blisko 150 tys. wyświetleń. 

  Burmistrz Miasta Kalwaria Zebrzydowska Augustyn Ormanty poprał inicjatywę,  podkreślając iż taka forma promocji jest przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Nie bez znaczenia był fakt iż kamera cieszy się bardzo dużą popularnością i to nie  tylko wśród mieszkańców ale i turystów.

  Burmistrz zdecydował, że w kolejnych miesiącach to już  Gmina Kalwaria Zebrzydowska  już na stałe przejmie utrzymanie kamery.

- Od dawna uważam, że każde szanujące się miasto powinno skutecznie promować się w sieci. Jedną z takich promocji na pewno jest transmisja obrazu on-line na cały świat. O skuteczności tego rodzaju promocji świadczy ilość wyświetleń obrazu z kamery licząca ponad 150 tys. w zaledwie kilka miesięcy. Cieszy mnie fakt, że gmina zdecydowała się utrzymać tego rodzaju promocję dla miasta – mówi Dawid Herbut inicjator i pomysłodawca

   

  W kwietniu WebCamera.pl zainstalowała zupełnie nową kamerę o bardzo dobrej jakości obrazu w technologii Full HD, jednak absolutnym hitem okazał się zoom na Klasztor OO. Bernardynów  w Kalwarii Zebrzydowskiej i taką nowinkę techniczną najbardziej chwalą mieszkańcy i turyści.

- Zamontowana kamera obrotowa klasy FullHD posiada 25 krotny zoom optyczny i zapewnia doskonały widok na Kalwarię Zebrzydowską oraz Klasztor. Jej trasę można dowolnie zaprogramować więc w każdej chwili można zmienić  jej ustawienia i ujęcia które pokazuje. Rozwiązania do transmisji obrazu  na żywo w sieci zapewnia firma WebCamera.pl, która w całej Polsce  posiada około 400 takich kamer i od 10 lat zajmuje się kompleksową  promocją turystyczną gmin – mówi Marcin Woźniak z WebCamera.

   

  Dzięki wysokiej jakości obrazu, istnieje możliwość prezentowania obrazu w publicznych stacjach telewizyjnych co zapewni dodatkową promocję Kalwarii Zebrzydowskiej.

   

  Obraz na żywo z kamery można oglądać bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową lub smartfony i tablety – www.kalwaria-zebrzydowska.webcamera.pl

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane