Pożar w kamienicy przy Lwowskiej

5 lipca 2018 11:00:54

  W jednej ze starych kamienic przy ul. Lwowskiej w Wadowicach doszło do pożaru. Zagrożonych było kilka budynków w zabudowie szeregowej. Do pożaru wysłano cztery jednostki JGR Państwowej Straży Pożarnej.

  

Pożar w kamienicy przy Lwowskiej

  W środę 4 lipca br. w jednej z kamienic przy ul. Lwowskiej doszło do groźnego pożaru. Mogło być bardzo groźnie. Pożarem zagrożone były również sąsiednie kamienice. Gdyby pożar się rozprzestrzenił, ogień bardzo szybko przeniósłby się na sąsiednie, usytuowane w zabudowie szeregowej kamienice.

  Dzięki szybkiej akcji straży pożarnej udało się pożar opanować i zneutralizować zagrożenie. Do pożaru wysłano cztery jednostki JGR Państwowej Straży Pożarnej.

  Do pożaru doszło w wyniku lekkomyślności domowników, którzy rozpalili ogień w piecu kuchennym, po czym wyszli z domu. Rozpalony piec spowodował jednak duże zadymienie. w kamienicy. Zaniepokojeni sąsiedzi wezwali straż pożarną, która ugasiła ogień oraz sprawdziła przewody kominowe. Tym razem obyło się bez ofiar i spalonego dobytku.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane