Wakacje z WCK

21 czerwca 2018 15:04:25

  Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Wadowickie Centrum Kultury, przygotowało szereg atrakcji i propozycji na spędzenie wolnego czasu. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, wycieczek, seansów filmowych, a nawet koncertów.

  

Wakacje z WCK

  Jak co roku WCK przygotowując ofertę wakacyjną pomyślało nie tylko o najmłodszych, dla których wakacje są czasem wypoczynku, ale także o młodzieży i dorosłych. Zajęcia są podzielone na 4 bloki tematyczne: warsztaty, wycieczki, seanse i koncerty, które będą odbywały się nie tylko na terenie WCK, Kina Centrum i Muzeum Miejskiego, ale także w innych przestrzeniach Wadowic.

   

   W ramach warsztatów najmłodsi będą mieli okazję pobawić się koralikami „Pyssla”, wziąć udział w zajęciach z rekonstruktorami 56 pułku piechoty, stworzyć popularne glutożelki i musujące kule do kąpieli. Z kolei młodzież będzie mogła popracować nad wizerunkiem tworząc naturalne kosmetyki i stylizacje.  Kinomaniakom proponujemy znane wszystkim środAwiska, Bajkowe środAwiska, Kina Malucha, Noc Horrorów, Kina Plenerowe a także nowości w postaci Nocy Komedii i Nocy Kryminałów.

  Wakacje upłyną także pod znakiem koncertów, jazzowych, organowych oraz znanego i lubianego Reggae Mostu. Koncerty rozpoczną się już w czerwcu i potrwają do końca wakacji. Dodatkowo WCK zaprasza najmłodszych do udziału w wycieczkach do Cukierni Wadowice, na Lotnisko „Balice”, do Wioski Globalnej w Krakowie, także do Chlebowej Chaty oraz Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu.

  

  Szczegółowe informacje i program zajęć dostępny jest na stronie internetowej WCK (www.wck.wadowice.pl) oraz pod numerem telefonu:33 823 31 56.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane