Letnie Kino Plenerowe w Kalwarii

28 czerwca 2018 14:08:57

  Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na bezpłatny na seans filmu „La La Land” w ramach letniego kina plenerowego, które odbędzie się 21 lipca (sobota) br., o godz. 21:30, na placu przylegającym do sali widowiskowej CKSiT (ul. Broniewskiego 3) w Kalwarii. Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie CKSiT "Starym Kinie" (Mickiewicza 4) w Kalwarii Zebrzydowskiej.

  

Letnie Kino Plenerowe w Kalwarii

  Zapraszamy do wspólnego oglądania hitu kinowego, amerykańskiego komediodramatu muzycznego „La La Land” (2016) w reżyserii Damiena Chazelle’a . Tytuł filmu stanowi grę słów i odnosi się do Los Angeles, miejsca akcji filmu, oraz idiomu z języka angielskiego „be living in la la land”, oznaczającego „bujać w obłokach”. Światowa premiera filmu odbyła się podczas 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji w 2016 roku, natomiast polska w styczniu 2017 roku. Film został przychylnie przyjęty, zdobył 6 Oscarów, 7 nagród Złotych Globów, 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Główne role w filmie zagrali: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt.

  Film opowiada historie pary początkujących artystów. Mia jest debiutującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Widzowie zadają sobie pytanie, czy bohaterom uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane