Premierowy spektakl Teatru „Próg”!

18 czerwca 2019 20:53:08

  Wadowickie Centrum Kultury podsumowuje roczną, artystyczną pracę zespołów i grup warsztatowych. W tym tygodniu nadszedł czas na premierowy pokaz spektaklu Teatru „Próg”, na który WCK zaprasza w sobotę 22 czerwca o godz. 17:00.

  

Premierowy spektakl Teatru „Próg”!

  W ubiegłym tygodniu prezentowały się zespołu taneczne, wokalne, a uczestnicy pracowni plastycznej, ceramicznej i modelarskiej pochwalili się swoim pracami na wystawie w holu teatralno – kinowy.

  Z kolei w najbliższą sobotę Teatr „Próg” przedstawi nowy spektakl w reżyserii Bartosza Nowakowskiego pt. „Na księżyc”. Spektakl inspirowany jest pierwszym na świecie filmem s-f wyprodukowanym w 1902 r. we Francji. „Progowcy” przyzwyczaili publiczność do niekonwencjonalnych pokazów i oryginalnych, zapadających w pamięć spektakli. Tym razem pokażą spektakl dziki i wariacki o tych, którzy chcą na księżyc jak i innych, którzy są tam wysyłani.

  Spektakl o ludziach, których różni niemal wszystko, innych i wyobcowanych na swój własny sposób. Ludzi, którzy mają same pytania i stawiają niepewne kroki...

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane