Grupa seniorów z WCK zbiera na zagraniczny plener malarski!

31 maja 2019 07:37:48

  Od kilku lat działają jako amatorska sekcja plastyczna organizowana w ramach Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Nie spodziewali się, że malarstwo stanie się ich ogromną pasją, a dziś zbierają na zagraniczny plener malarski!

  

Grupa seniorów z WCK zbiera na zagraniczny plener malarski!

  Grupa plastyczna z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, już od kilku lat zaskakuje swoimi pracami, które raz w roku można oglądań na wystawach w holu teatralno - kinowym WCK. Udało się im  stworzyć bardzo twórczą i zgraną (także na gruncie prywatnym) grupę, która chce sięgać wyżej i spełniać marzenia z młodości, w momencie gdy obowiązki zawodowe i rodzinne zostały już wypełnione. Z potrzeby spełniania swoich marzeń wpadli na pomysł, aby samodzielnie zorganizować plener malarski w Gruzji.

  Dla części z nich będzie to nie tylko spełnienie marzenia o egzotycznym plenerze malarskim, ale także pierwsza podróż samolotem, na którą z emerytury nie każdy z nich może odłożyć.

  Właśnie dlatego proszą o wsparcie! I to w sposób nietypowy, bo nasi, wadowiccy seniorzy właśnie tacy są! Założyli profil na portalu zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/n766dx), na którym opisują całą swoją historię.

 - Wierzymy, że każde dobro wraca więc postanowiliśmy, że obrazy powstałe na plenerze w Gruzji zostaną przekazane organizacji charytatywnej a dochód z nich wspomoże chore i bezdomne zwierzęta -  mówi grupa plastyczna

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane