Akcja pomocy rodzinie po utracie domu

18 czerwca 2019 11:10:06

  Zwracamy się z PILNĄ! prośbą do wszystkich o pomoc dla rodziny Pani Małgorzaty, która jest członkiem Związku Dużych Rodzin i w dniu wczorajszym dotknęła ich tragedia .Od uderzenia pioruna w dniu wczorajszym spłonął dom i zabudowania gospodarcze .Pani Małgorzata mieszka w Podczerwonem w gminie Czarny Dunajec.

  

Akcja pomocy rodzinie po utracie domu

  Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin 3+ zwraca się z apelem o pomoc rodzinie Pani Małgorzaty dotkniętej utratom domu w wyniku pożaru. Dom nie nadaje się w tym momencie do ponownego zamieszkania.

  Niestety odbudowa budynku pochłonie wiele środków, dlatego rodzina i znajomi poszkodowanych zwracają się z prośbą o pomoc. Na początek najpotrzebniejsze są materiały budowlane, a także pomoc fizyczna w odbudowie. Potrzebne są m.in. deski, folie na dach, gwoździe, śruby, wkręty, blacha na dach, pustaki, okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, a także materiały do ocieplenia budynku. Następnie będą potrzebne materiały do wykończenia wnętrz – panele, rigipsy, wełna , farby, szpachle itd. Zanim jednak dom zostanie odbudowany należy uszkodzone fragmenty rozebrać i wywieźć.

   

  W związku z tym potrzebna jest pomoc w tej kwestii. W imieniu poszkodowanych i ich bliskich zwracamy się o pomoc, przekazując niezbędne materiały. Wszystkich chętnych zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 783221082.

   

  Pamiętajmy – dobro zawsze powraca. Już niebawem w Podczerwonem zostanie zorganizowana także zbiórka finansowa. Szczegółowe informacje wkrótce. W pomoc poszkodowanym zaangażowali się mieszkańcy Podczerwonego i sąsiednich miejscowości, a także strażacy z sąsiedniej Koniówki, którzy na wtorek 18.06.2019 r. zaplanowali w swojej miejscowości zbiórkę desek.

   

  Wszystkich ludzi dobrej woli zachęcamy także do pomocy finansowej. Wpłat można dokonywać na konto Fundacji Majowe Granie na nr rachunku 25 1020 3466 0000 9202 0096 3884 z dopiskiem „dla Pogorzelców z Podczerwonego”.

  

KOŁO ZDR3+ w Wadowicach

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane