Test Wiedzy o św. Janie Pawle II

11 października 2018 11:01:03

  W związku z obchodami 40. Rocznicy Wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej organizuje Multimedialny Test Wiedzy o św. Janie Pawle II.

  

Test Wiedzy o św. Janie Pawle II

  Multimedialny Test Wiedzy o św. Janie Pawle II odbędzie się 14 października 2018 r. (niedziela) o godz. 15:00 w Kalwarii Zebrzydowskiej, w Sali Widowiskowej CKSiT, ul. Broniewskiego 3.
  Test ten podzielony zostanie na dwie kategorie: RODZINNĄ oraz INDYWIDUALNĄ i będzie miał formę multimedialną, gdzie odpowiedzi wybierane są za pomocą urządzeń cyfrowych: smartfonów, tabletów, laptopów lub notebooków. 

  

  Ten rodzaj rozwiązywania testu ma na celu przyciągnąć młodzież do uczestnictwa w raz z rodzinami w przedsięwzięciu a także ma zainteresować i zmobilizować do poznania związków Karola Wojtyły – Papieża Jana Pawła II z naszą Małą Ojczyzną.
Dla zwycięzców trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach czekają atrakcyjne nagrody.


  Wszystkich chętnych do uczestnictwa bardzo proszę o kontakt z Referatem Działalności Gospodarczej i Promocji Urzędu Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej: tel. 33 876 60 02 lub e-mail: maciek@kalwaria-zebrzydowska.pl, w przypadku wolnych miejsc możliwe zapisy także w dniu przeprowadzania testu.

    

  Osoby biorące udział w teście muszą posiadać: smartfon, laptop, notebook lub tablet z własnym połączeniem internetowym.
Zapraszamy i zachęcamy do udziału w teście.


Organizator:
Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Honorowy Patronat:
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane