Rada Powiatu nadała honorowy tytuł

15 listopada 2018 15:03:14

  Rada Powiatu Wadowickiego podczas ostatniej sesji starej kadencji nadała Jerzemu Chylewskiemu tytuł „Zasłużony dla Powiatu Wadowickiego”.

  

Rada Powiatu nadała honorowy tytuł

  Podczas ostatniej w mijającej kadencji sesji Rady Powiatu Wadowickiego radni nadali tytuł „Zasłużony dla Powiatu WadowickiegoJerzemu Chylewskiemu. Z wnioskiem o nadanie tego honorowego tytułu dla Jerzego Chylewskiego wystąpił Przewodniczący Klubu Radnych „Nowoczesny Samorząd Jacka Jończyka”.

  Wniosek jednogłośnie zaakceptowała Kapituła Tytułu oraz pozytywnie zaopiniowały wszystkie komisje Rady Powiatu.

  Jerzy Chylewski jest Prezesem Małopolskiej Spółdzielni Handlowej „WIZAN” w Andrychowie, pracę traktuje jako służbę publiczną, a w środowisku powiatowym cieszy się poważaniem i autorytetem.

  Jerzy Chylewski jest również od 20 lat Przewodniczącym  Rady Sołeckiej w Gorzeniu. Pełni także wiele innych funkcji społecznych, m.in. jest Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej MZPN w Krakowie, Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej LGD Wadoviana, członkiem OZPN, Prezesem LKS „Łysa Góra" w Zawadce. Za swoją działalność był wielokrotnie wyróżniany i odznaczany.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane