Poznajemy świat z Janem Pawłem II

24 lipca 2018 17:36:04

 Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Poznajemy świat z Janem Pawłem II"

 

Poznajemy świat z Janem Pawłem II

W ubiegłym tygodniu, w czasie zajęć, dzieci dowiedziały się gdzie żyją i jak wyglądają Indianie. Poznały ich kulturę i zwyczaje, podobnie jak Papież podczas swojej pielgrzymki do Gwatemali i Meksyku w 2002 roku. Podróżnik Marcin opowiedział czym jest yerba mate i ruana, dzieci mogły zagrać na prawdziwych marakasach i guiro, a także posłuchać brzmienia suchego deszczu.  

Tym razem, „odwiedzimy” Smoczą Indonezję - dowiemy się czym jest batik i zagramy na prawdziwych instrumentach z Sumatry. Czeka na nas mnóstwo atrakcji i ciekawostek.

Najbliższe zajęcia odbędą się 2 sierpnia (czwartek): o godzinie 10.00 zapraszamy maluchy (3-5 lat), o godzinie 11.15 starszaki (+6 lat). Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 33 823 35 55 lub zakup biletu bezpośrednio w Kasie Muzeum.

„Poznajemy świat z Janem Pawłem II” to wakacyjny cykl ciekawych i multisensorycznych spotkań dla dzieci, podczas których uczestnicy poznają wszystkimi zmysłami, kultury i kraje, które odwiedził Ojciec Święty w czasie swoich podróży apostolskich. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane