Żarciowozy w Wadowicach

5 października 2018 18:03:34

 Na wadowickim rynku po raz kolejny  pojawiły się Food trucki czyli popularne ciężarówki z jedzeniem na wynos.

  

Żarciowozy w Wadowicach

 Na mieszkańców czeka wiele tematycznych Żarciowozów, każdy znajdzie coś dla siebie, m.in. Manufaktura Krakowska, Świeże Owoce w czekoladzie, Burgery, Fritka.pl, Bart-burgery, Kołacze węgierskie, Authentic Mexican Food, Klapsznita Food Truck, Churos, Oscypki i Serki Góralskie, Włoska Piadina czy Montownia Smaku i Zdrowia.

 Przez cały weekend mieszkańcy będą mogli spróbować m.in. tradycyjnych polskich potraw, np. pierogów z różnymi farszami, kuchni włoskiej, meksykańskiej, belgijskiej czy węgierskiej. Oczywiście nie zabraknie również słodkich przekąsek – lodów i gofrów.

„Żarciowozy” polubiły Wadowice, ponieważ w połowie kwietnia tego roku również je gościliśmy. Jak na razie największym powodzeniem cieszy się Food Truck ze słodkimi przekąskami, ale do niedzieli wszystko może się zmienić!

Food trucki pozostaną w Wadowicach do niedzieli (07.10) do godz. 20.00.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane