Mistrzostwa Kadry w grze EA SPORTS FIFA 18

21 czerwca 2018 08:34:59

 Podczas zgrupowania reprezentacji Polski w Juracie wspólnie z PZPN zorganizowaliśmy turniej w grze EA SPORTS™ FIFA 18, który miał wyłonić najlepszego kadrowicza. 

Mistrzostwa Kadry w grze EA SPORTS FIFA 18

  Do zawodów rozgrywanych w trybie pucharowym przystąpiło aż 22 reprezentantów. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Kamil Glik, Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Karoli Linetty, czy Michał Pazdan. 

  Uczestnicy podeszli bardzo poważnie do zawodów i zacięcie walczyli o każde zwycięstwo. Mimo, że turniej rozgrywany był w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, to pojedynkom nie brakowało emocji. Już w 1/8 finału kilku faworytów odpadło z turnieju. Kamil Glik wyeliminował Tomasza Kędziorę, Bartosz Bereszyński Piotra Zielińskiego, a Dawid Kownacki Karola Linettego.

  

Gra EA SPORTS FIFA 18 jest dostępna z Ekstraklasą oraz komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Switch. Od 29 maja 2018 dostępna jest do pobrania za darmo* aktualizacja 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA™ na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch, która pozwala rozegrać pełny turniej FIFA World Cup™ ze wszystkimi oficjalnymi składami reprezentacji, stadionami, strojami, herbami, piłką meczową i pucharem dla zwycięzcy.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane