Turniej IPA w Bowling Club

13 czerwca 2019 19:42:19

  W kręgielni Bowling Club w Wadowicach w dniu 07.06.2019 r. odbył się już VII Turniej w Kręgle o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Kalwaria Zebrzydowska. W imprezie wzięło udział 10 drużyn.

  

Turniej IPA w Bowling Club

  Super atmosfera, wysoki poziom sportowy, wspaniali goście i kręgle - tak w skrócie można opisać to co działo się 7 czerwca w kręgielni Bowling Club w Wadowicach.  

  O godzinie 17-tej w towarzystwie Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach Pana podinsp. Arkadiusza Śniadka, starosty wadowickiego Pana Eugeniusza Kurdasa oraz Wójta Gminy Stryszów Pana Szymona Dumana, Przewodniczący Regionu IPA Kalwaria Zebrzydowska  Andrzej Kozioł przywitał wszystkich obecnych gości oraz życzył wspaniałej sportowej rywalizacji.

  Po zaciętej rywalizacji i rozegranych dwóch rundach zawody wygrała drużyna IPA Nowy Targ II, a podium uzupełniły drużyny IPA Zakopane oraz IPA Nowy Targ II.

     Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny: IPA Wadowice, KPP Wadowice I, IPA Kalwaria Zebrzydowska, E- detektywi,

Drużyna reprezentująca Powiat Wadowice, IPA Zakopane II, KPP Wadowice II.

  Tego dnia koledzy z Nowego Targu nie mieli sobie równych i najlepszym zawodnikiem zawodów został reprezentujący wspomniany rejon kol. Dariusz Babiak, który zdobył 162 pkt.

  Wszystkim dziękujemy za wspaniałą atmosferę podczas zawodów a pracownikom  Bowling Club składamy serdeczne podziękowania.

Krystian Habrzyk

Andrzej Kozioł

    

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane