Klub Małego Podróżnika

7 marca 2017 20:58:07

  Czy dzieci lubią podróże? Intrygujący świat kusi nie tylko dorosłych, ale również najmłodszych. Dlatego w odpowiedzi na duże zainteresowanie tematyką odkrywania kontynentów i różnych ciekawych zakamarków Wadwowickiego Centrum Kultury postanowiło uruchomić Klub Małego Podróżnika. 

  

Klub Małego Podróżnika

  Od marca rusza nowy projekt WCK pt. „Klub Małego Podróżnika”, dla dzieci w wieku 6 – 9 lat. Najmłodsi będą spotykać się z podróżnikami zazwyczaj w drugi czwartek miesiąca. Spotkania przybiorą formę warsztatów dla 25 dzieci. Każdy z małych odkrywców na początku swojej przygody otrzyma od organizatorów paszport, do którego będzie zbierał pieczątki z warsztatów, a także „Notatnik podróżnika” miejsce gdzie dzieci będą wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najwytrwalszy uczestnik z największą liczbą pieczątek i najciekawiej wypełnionym notatnikiem otrzyma na koniec cyklu wyjątkowy upominek. Oprócz tego podczas spotkań będą organizowane konkursy i rozdawane upominki od naszych sponsorów. Jeśli projekt spotka się z pozytywnym odbiorem będzie kontynuowany w latach kolejnych.

 W „Klubie Małego Podróżnika” będzie mogło wziąć udział każde dziecko w podanym wieku. Natomiast liczba miejsc na wydarzenia jest ściśle ograniczona. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń mailowych na adres . Zapisy będą przyjmowane na każde z wydarzeń w ramach „Klubu Małego Podróżnika” odrębnie i w ściśle podanym terminie. W tytule należy wpisywać tematykę „Klubu Małego Podróżnika”, na który zapisuje się dziecko. Wstęp na warsztaty jest darmowy. Udział w „Klubie Małego Podróżnika” jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, znajdującego się na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury: wck.wadowice.pl.

  

  Zachęcamy również do odwiedzania fanpage Klubu Małego Podróżnika https://www.facebook.com/Klub-Ma%C5%82ego-Podr%C3%B3%C5%BCnika-1877919052493281/?fref=ts.

   

  Pierwsze spotkanie, które zainauguruje „Klub Małego Podróżnika” odbędzie się 9 marca o godzinie 17:00. Zapisy na warsztaty przyjmowane będą  mailowo od 4 marca do wyczerpania miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane