Pomyślny finał poszukiwań

2 października 2017 10:19:46

  Kilkadziesiąt osób szukało 62-letniego mężczyzny, który zaginął w miejscowości Gierałtowiczki. Akcja poszukiwawcza, która została natychmiast zorganizowana zakończyła się sukcesem. Wycieńczony mężczyzna został odnaleziony i powrócił do domu.

  

Pomyślny finał poszukiwań

  28 września br., około godz. 15:20  Komisariat Policji w Andrychowie został powiadomiony,  że  w godzinach porannych 62-letni mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania tj. Gierałtowiczki (gmina Wieprz) w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Z uwagi na stan zdrowia, mężczyzna nie ma pełnej zdolności do samodzielnej egzystencji.

  Natychmiast zorganizowano akcję poszukiwawczą, w której wzięło udział 24 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach (w tym 14 funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Andrychowie), 3 strażaków z PSP, 11 strażaków z OSP Wieprz, 8 strażaków z OSP Gierałtowice, 6 strażaków z OSP Targanice, 4 strażaków z OSP Nidek oraz 8 strażaków z 2 psami z grupy poszukiwawczo ratowniczej z OSP Kęty.

  Poszukiwania zakończyły się około godz. 17:30. Mężczyzna został odnaleziony niedaleko miejsca zamieszkania. Ze względu na stan wycieńczenia został przebadany przez załogę karetki pogotowia, nie wymagał hospitalizacji. 62-latek trafił pod opiekę członków rodziny.

  Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach oraz Komisariatu Policji w Andrychowie składa podziękowania wszystkim zaangażowanym w akcję poszukiwawczą.

(fot. Archiwum WP)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane