Wybory 2018 M Koźbiał

Symfonia Odwagi Kariny Opyrchał

6 października 2017 01:01:34

  Już niebawem premiera kolejnego teledysku wadowiczanki Kariny Opyrchał. Tym razem będzie to utwór "Symfonia Odwagi".

  

Symfonia Odwagi Kariny Opyrchał

  Już 26 października br. odbędzie się premiera teledysku Kariny Opyrchał. Będzie to jej autorski utwór utrzymany  w stylistyce popowej  "Symfonia Odwagi".

  Dynamiczny i optymistyczny teledysk powstał w Niemczech.  Singiel dostępny będzie również na platformach streamingowych.

     

  

  Karina Opyrchał - to tajemnicza z wyglądu dziewczyna, która uwielbia wyzwania artystyczne. Ta młoda wokalistka wychowała się w Wadowicach, a obecnie mieszka w Niemczech. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie.

  Znana jest z własnych interpretacji popularnych przebojów, które wykonuje solo, a także z innymi wokalistami.

  Ponadto zawodowym zajęciem Kariny jest fotomodeling. Kiedy potrzebuje się wyciszyć - zwiedza nowe miejsca na świecie podróżując i pokonując rocznie tysiące kilometrów.

  Wokalistka aktywnie bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 r.

  Artystka skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem utrzymanym w stylistyce popowej. 3 kwietnia odbyła się premiera pierwszego autorskiego singla „Powiedziałeś mi” z teledyskiem, nakładem wytwórni Delphy Records.

  Wokalistka pracuje nad kolejnym materiałem, 26 października zaplanowana jest premiera drugiego singla wraz z teledyskiem. 23 letnią wadowiczankę do współpracy zaprosił producent Konrad Leszczyński, który współpracował z takimi artystami jak Honorata Skarbek Honey, Radek Tarach czy Saszan.

   

Symfonia Odwagi

Kompozycja: Karina Opyrchał

Słowa: Karina Opyrchał

Produkcja: Konrad Leszczyński

Reżyseria: Karina Opyrchał

Zdjęcia: Emil Mazur

Oświetlenie: Emil Mazur

Montaż: Szymon Wasylów

Produkcja: Elmossmovie

Kierownik produkcji: Emil Mazur

Makijaż: Natalia Tomczyk:

Kostiumy: Karina Opyrchał

Aktorzy: Anna Huth

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane