Kobiecy wieczór w bibliotece

28 lutego 2018 19:32:58

  Niezwykłe spotkanie dla Pań przy filiżance kawy, słodkim „co nie co”, a do tego w towarzystwie wyjątkowej kobiety i ciekawej książki! Tak Wadowicka Biblioteka Publiczna zadba o swoje czytelniczki w przeddzień ich święta!

  

Kobiecy wieczór w bibliotece

W środę 7 marca, o  godz. 17.00  Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkie Panie na spotkanie z Beatą Majewską vel Augustą Docher - rodowitą Wadowiczanką, która z powodzeniem podbija wydawniczy rynek. Spod jej pióra wyszło dotychczas kilka powieści m.in. "Eperu", "Habbatum" "Batawe" - cykl o Wędrowcach, "Anatomia uległości" , "Kryształowe serca" oraz świetnie przyjęty cykl obyczajowy - "Konkurs na żonę", "Bilet do szczęścia" i "Zdążyć z miłością".

   

Spotkaniu będzie towarzyszyć promocja najnowszej książki autorki pt. „BAŚNIK”opowiadającej o miłości, kobietach, a przede wszystkim o poszukiwaniu szczęścia w każdym wieku. Bohaterką powieści jest trzydziestokilkuletnia Barbara, która  mocno przeżywa niedawny rozwód.  Za namową przyjaciółki postanawia zająć się klubem fitness, który pozostawił jej były mąż. Wprowadza twórcze zmiany i zatrudnia nowych pracowników. Jednym z nich jest Marcin – młody fizjoterapeuta i instruktor, który zakochuje się w swej szefowej. Basia wciąż nie potrafi zapomnieć o nieudanym małżeństwie i obawia się związku z młodszym mężczyzną. Czy zdoła odbudować swoje poczucie wartości i otworzy się na nową miłość? Odpowiedź na to pytanie oraz inne fakty z życia autorki odkryjemy w najbliższą środę!

   

- Spotkanie w miłym towarzystwie, przy filiżance kawy i słodkim poczęstunku to świetna okazja, by ciekawie spędzić czas i zawrzeć nowe znajomości – zachęcają Panie z Wadowickiej Biblioteki Publicznej.

   

Wstęp wolny!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane