Targi ogrodnicze w Inwałdzie

4 maja 2018 14:20:52

 W majowy weekend, w Inwałdzie odbyły się Wielkie Targi Ogrodnicze. Organizatorem wydarzenia było Gospodarstwo Dudek-Owoce, Warzywa i Drzewa z Zagórnika oraz Kucyk Mini Zoo.

  

Targi ogrodnicze w Inwałdzie

 Podczas dwudniowych targów blisko 50 wystawców oferowało swoje towary. Uczestnicy mogli kupić m.in. sadzonki drzew i krzewów, kwiaty, cebulki kwiatowe, nasiona, zioła czy nawozy.

 Całość ekspozycji wzbogaciły stoiska z narzędziami ogrodowymi i małą architekturą ogrodową. Uczestnicy targów mogli także obejrzeć pokaz formowania i cięcia iglaków czy zabiegów pielęgnacyjnych.

 Uczniowie Szkoły Rolniczej w Radoczy częstowali zwiedzających lokalnym produktem - pysznym Radoczańskim Jabłecznikiem. Niespodzianką podczas targów był także pokaz tresury psów, który poprowadził pan Gerard Adamczyk.

 Ze względu na dużą liczbę atrakcji, targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdy miłośnik ogrodnictwa, znalazł coś dla siebie.

{{gallery_44717}}

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane