Kolejny sukces Gabrieli Molesztak

28 maja 2018 07:11:20

 W piątkowe popołudnie w Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie połączone z promocją nowej bajki Gabrieli Molesztak.

  

Kolejny sukces Gabrieli Molesztak

 "Zaczarowana Latarka. W świecie Dinomuzyków". to historia o małym chłopcu, który co wieczór słucha niezwykłych opowieści swojego taty. Pewnego dnia dostaje od niego latarkę, i właśnie wtedy zaczynają się wszystkie jego przygody. A jakie? Tego dowiecie się z bajki!

 Spotkanie uświetniły swoim występem uczennice Szkoły Muzycznej: Wiktoria Botor i Martyna Homel. Podczas spotkania autorka wręczyła także nagrody zwycięzcom konkursy pt. "Mój Tata i ja - w Krainie Dinomuzyków". Piękne nagrody trafiły do: Tosi Szemik, Jasia Widlarz i Mai Falc.

 Po spotkaniu na dzieci czekała niespodzianka: malowanie twarzy bajkowymi wzorami. Po zakończeniu spotkania ustawiła się ogromna kolejka chętnych do zakupu bajek, jako pierwszy bajkę dla swojej córki Zuzi kupił starosta wadowicki - Bartosz Kaliński. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane