Bajkolandia 2018

11 czerwca 2018 00:33:07

 W niedzielę na andrychowskim stadionie odbyła się kolejna edycja Bajkolandii. Był to dzień, w którym władzę w mieście symbolicznie przejęły dzieci.

 

Bajkolandia 2018

 Impreza rozpoczęła się barwnym korowodem, na czele z p. Romanem Babskim i p.Izabela Bylica którzy wspólnie z dziećmi otworzyli Bajkolandie 2018 i przeszli przez bramę stadionu. Największą atrakcją podczas przemarszu byli szczudlarze, którzy później porwali dzieciaki do wspólnej zabawy.

 Funkcję burmistrza pełniła Emanuela Marczyńska, która zajęła I. miejsce w gminnym konkursie "Szelki", to jej przewodniczący Rady Miejskiej w Andrychowie - p. Roman Babski wręczył symboliczny klucz do miasta.

 Straż Miejska zadbała o to, aby w formie zabawy nauczyć dzieci właściwego zachowania na drodze. Dzieciaki mogły wziąć udział w przejażdżce rowerowej i zapoznać się z zasadami pierwszeństwa na drodze, które regulowane było znakami drogowymi i prawdziwą sygnalizacją świetlną.

 

 Odważni mogli wziąć udział w rozgrzewce, nastawionej na spalanie kalorii. Chętnych nie brakowało, w końcu każdy chciał spalić wcześniej zjedzone lody.

 

 Prawdziwym show okazał się występ Łukasza Świrka, znanego jako Człowiek Flaga, który zaprezentował swój najnowszy występ. Po występie ustawiła się kolejka chętnych do wspólnych zdjęć i autografów.

 

 Na dzieci przez cały dzień czekało wiele atrakcji, mogły wziąć m.in. udział w zabawach kulkowych, skakaniu przez gigantyczną skakankę, malowaniu twarzy, między-szkolnym turnieju piłkarskim, SPEED-BALLu, Trialu, Zumbie, warsztatach kulinarnych czy w wielu innych atrakcjach, których organizatorem było Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie oraz Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Progress Andrychów.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane