Artykuł archiwalny

Sara i Mati zatańczą w World of Dance

11 września 2018 11:53:38

  Sara i Mati, to młodzi mieszkańcy Barwałdu Górnego. Tańczą już od wczesnego dzieciństwa.Teraz wystąpią w pierwszej edycji telewizyjnego show Word of Dance - Polska

  

Sara i Mati zatańczą w World of Dance

  Już 14 września na antenie TV POLSAT wystąpią Sara i Mati  w programie Word of Dance - Polska. Mateusz i Sara trenują w Klubie Tańca Elita Kraków.

Do największych ich sukcesów należą:
- Wielokrotne złote medale na turniejach tańca
- Udział w programie Got to Dance – tylko taniec

  To, że dotarli do udziału w edycji telewizyjnego schow, zawdzięczają ciężkiej pracy i systematycznym treningom. Trenerami, choreografami oraz stylistami pary są Jakub Krzak i Ewelina Bernaszewska-Krzak.

   

  Taneczne show World of Dance, to nowa propozycja telewizyjna. Będzie to wyjątkowe i pełne emocji widowisko taneczne. Rywalizują w nim ze sobą juniorzy i dorośli, soliści oraz formacje taneczne, prezentując różne style tańca.

  Uczestnicy oceniani będą przez trzyosobowe jury, w skład którego wchodzą wybitne osobowości taneczne. World of Dance – Polska, to szansa na pokazanie swoich zdolności na największej scenie tanecznej w Polsce. Udział w konkursie jest okazją, aby odkryć swój talent i zdobyć sławę w świecie tańca. 

  

Młodzi tancerze liczą na poparcie ze strony swoich fanów z rodzinnych stron.

Trzymamy kciuki !!! 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Ostanio dodane