Wadowice wraz z całą Polską będą bić rekord w czytaniu!

6 czerwca 2019 13:57:04

  Przed uczniami wadowickich szkół nie lada wyzwanie – bicie czytelniczego rekordu i przekonanie innych, że czytanie to nie przykry obowiązek, a sama przyjemność! Czy im się to uda? Przekonamy się 7 czerwca.

  

Wadowice wraz z całą Polską będą bić rekord w czytaniu!

  Wadowicka Biblioteka Publiczna  zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”.  W ten sposób, już od 3 lat, młodzi ludzie z całej Polski manifestują, że lubią czytać i czytają więcej niż dorośli. Jednocześnie imprezie towarzyszy próba bicia rekordu liczby osób czytających w jednym momencie – w ubiegłym roku w akcję zaangażowało się  prawie 407 tys. osób.

  Tegoroczne bicie rekordu czytania odbędzie się 7 czerwca (piątek) o godz. 10.00  w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Zasady uczestnictwa są bardzo proste. Wystarczy przynieść ze sobą książkę (może być ulubiona), zasiąść do wybranej lektury i udokumentować to pamiątkowym zdjęciem.

  Klasy zainteresowane biciem czytelniczego rekordu można zgłaszać telefonicznie – 33 823 46 18.

Zapraszamy!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane