Przychodnia Stomatologiczna bez siedziby

3 listopada 2017 19:36:13

  Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna ma nie lada problem. W swojej dotychczasowej siedzibie przy ul. Wojtyłów 16 w Wadowicach może prowadzić medyczną działalność tylko do końca tego roku. Powiat nie przedłuży umowy najmu na kolejne lata. Przychodnia ma kontrakt z NFZ na następny rok, ale nie będzie mieć siedziby...

  

Przychodnia Stomatologiczna bez siedziby

  Już w kwietniu br. Zarząd Powiatu Wadowickiego podjął decyzję o nieprzedłużaniu z dotychczasowymi najemcami umów najmu lokali użytkowych w budynkach przy ul. Wojtyłów 14 oraz 16 w Wadowicach.

  Tą decyzją Zarząd Powiatu pozbawił siedziby NZOZ Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej, której najem lokalu przy ul. Wojtyłów 16 kończy się wraz z końcem tego roku.

  Zarząd Powiatu postanowił przekazać od 1 stycznia 2018 roku te pomieszczenia  w użyczenie dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Wadowicach oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach.

- W związku z powyższym nie ma możliwości przedłużenia umowy najmu ww. lokalu użytkowego w budynku przy ul. Wojtyłów 16 na kolejny okres z dotychczasowym najemcom - pisze w odpowiedzi do przedstawicieli Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej starosta Bartosz Kaliński.

   

  Przychodnia, która od lat prowadziła w tym lokalu Poradnię Stomatologiczną, Poradnię Stomatologiczną Dla Dzieci oraz Poradnię Chirurgii Stomatologicznej, postawiona została w bardzo trudnej sytuacji. Poradnia uzyskała już kontrakt z NFZ na prowadzenie działalności w roku przyszłym, niestety ma problem, gdzie tę działalność będzie mogła prowadzić.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane