Rehabilitacja zostaje w Wadowicach

4 grudnia 2017 13:02:22

  Mamy bardzo dobrą informację. Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach po zaciętej walce wygrał konkurs na świadczenia z zakresu rehabilitacji medycznej. Bój o to trwał od lipca.

  

Rehabilitacja zostaje w Wadowicach

  Do trzech razy sztuka - to znane przysłowie sprawdziło się w stu procentach w przypadku wadowickiej lecznicy. Jak informuje dyrekcja szpitala - ZZOZ w Wadowicach wygrał konkurs ogłoszony przez NFZ na świadczenia z zakresu rehabilitacji medycznej. Dzięki temu od 1 grudnia będą realizowane świadczenia w ramach umowy z Małopolskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie Fizjoterapii Ambulatoryjnej. Kontrakt został podpisany na 5 lat.

- To rewelacyjna wiadomość. Wiem, że dyrekcja szpitala bardzo walczyła o te świadczenia i wiem, że nie było łatwo. Jednak się udało i dzięki temu nasi mieszkańcy będą mieli zapewnioną opiekę w tym zakresie  - mówi Bartosz Kaliński, starosta wadowicki.

  

  NFZ ogłosił konkurs na te świadczenia w lipcu br., wtedy wygrał ktoś inny. Na prośbę dyrekcji wadowickiej lecznicy NFZ rozpisał drugi konkurs, ale go umorzył, ponieważ okazało się, że jedna z firm w nim startująca, nie dopełniła odpowiednich formalności. W związku z tym w listopadzie Fundusz rozpisał kolejny, trzeci już konkurs na świadczenia, który właśnie wygrał ZZOZ w Wadowicach.

  

  Pacjenci mogą więc zgłaszać się ze skierowaniem do Działu Rehabilitacji Medycznej, ul. Karmelicka 7b od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00. Rejestracja pacjentów odbywa się w godzinach 11:25 - 14:35 (tel. 33 87 21 200, wew. 423).

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane