Włamał się kilka razy do altanek

28 lutego 2023 17:24:38

  Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali mężczyznę, który włamał się do kilku altan na terenie ogródków działkowych. Jego łupem padły m.in. elektronarzędzia, a straty sięgają około 11 tys. złotych.

  

Włamał się kilka razy do altanek

  W ostatnich czterech tygodniach, kryminalni z andrychowskiego komisariatu przyjęli pięć zawiadomień o kradzieży z włamaniem do altanek na terenie ogródków działkowych w Andrychowie. W każdym z przypadków sprawca działał w ten sam sposób tj. wybijał szybę w oknie, po czym przedostawał się do środka budynku. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że łupem złodzieja padły m.in. elektronarzędzia, telewizor, ekspres do kawy i narzędzia hydrauliczne. Łączna wartość strat spowodowana przestępczym działaniem  sprawcy to ponad 11 tys. złotych. Zajmujący się sprawą policjanci z Wydziału Kryminalnego wytypowali  włamywacza. Odzyskali również skradziony telewizor.

  18-letniemu mieszkańcowi powiatu wadowickiego przedstawili łącznie pięć zarzutów kradzieży z włamaniem. O dalszym losie 18-latka zdecyduje teraz sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane