Strona główna » Krystalicznie czysta woda prosto z kranu
PROMOCJA

Krystalicznie czysta woda prosto z kranu

W wodzie z kranu mogą znajdować się różne związki i drobnoustroje, które mogą zaszkodzić naszemu zdrowiu. Aby się przed nimi ochronić i zyskać stały dostęp do nieograniczonej ilości czystej, zmineralizowanej wody wystarczy wyposażyć kuchnię w filtry do wody. Jedną z firm zajmujących się produkcją filtrów do wody jest Bluewater. Marka ta charakteryzuje się dużą wydajnością, niezawodnością i wysoką jakością wykonania swoich produktów.

Filtr do wody Bluewater Cleone

W walce z zanieczyszczeniami znajdującymi się w wodzie nieodzownym liderem jest Bluewater Cleone. Korzyści z oczyszczonej wody to między innymi: lepszy smak gotowanych potraw i napojów, brak kamienia czy nieograniczony dostęp do świeżej, czystej wody. Dzięki wydajności na poziomie 160 l na dobę, urządzenie sprawdzi się do codziennego użytkowania w domu, małej firmy czy restauracji. Niewielkie rozmiary pozwalają na dogodne umiejscowienie filtra pod zlewem albo w innej dowolnej, małej szafce w kuchni. Uzdatnianie wody zachodzi aż na 5 etapach. Najważniejsza jest filtracja osmotyczna, która oczyszczacza wodę ze wszelkich zanieczyszczeń. Na samym końcu woda przepływa przez wkład mineralizujący, gdzie wzbogacana jest o cenne składniki mineralne. Filtr Bluewater Cleone wyróżnia się wysoką jakością, skutecznością oraz niezawodnością.

Wysoka jakość wykonania

Materiały wykorzystywane do produkcji filtra Bluewater Cleone są najwyższej jakości. Producent w produkcji użył plastyczne masy leksanowe, poliwęglanowe czy ABS. Dzięki temu woda nie ma kontaktu z BPA, szkodliwym związku występującym między innymi w plastiku. Wszystkie elementy urządzenia dostarczane są przez stałych i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu jakość końcowego produktu jest na najwyższym poziomie.

Optymalna praca urządzenia

Montaż urządzenia jest bardzo łatwy i z minimalną wiedzą hydrauliczną zajmie zaledwie 30-90 minut. Należy pamiętać, że filtry wstępne powinny być wymieniane co 4-6 miesięcy, a filtry uszlachetniające co 10-12 miesięcy. Filtr do wody Bluewater Cleone to inteligentne i praktycznie bezobsługowe urządzenie. Pracę filtra kontroluje mikroprocesor. Ponadto nie musimy zastanawiać się czy aktualnie jakość wody jest dobra, gdyż jest ona stale kontrolowana przez czujnik jakości wody. Gdy stan wody w kanalizacji się pogorszy, filtr samoistnie się wyłączy. Ponadto Bluewater został wyposażony w pompę ciśnieniową, inteligentny system płukania i ochronę przed zalaniem.

Proces filtracji wody

Na początku znajdują się dwa filtry sedymentacyjne, które odpowiadają za filtrację wstępną; usuwają zanieczyszczenia na poziomie 20 um oraz 5 um. Wkład z naturalnym węglem aktywnym Jacobi Carbons zatrzymuje zanieczyszczenia organiczne. Najważniejszym etapem jest membrana molekularna, która oczyszcza wodę ze wszelkich zanieczyszczeń, pozostawiając ją krystalicznie czystą. System “inteligentnego płukania” sprawia, że wszystkie zatrzymane przez membranę zanieczyszczenia spływają do kanalizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększa się żywotność membrany. Wkład z naturalnym, granulowanym węglem aktywnym Jacobi Carbons ponownie oczyszcza wodę poprawiając jej smak, barwę i zapach. Na samym końcu woda przepływa przez wkład mineralizujący. Na tym etapie woda zostaje wzbogacona o cenne składniki mineralne.

Podsumowanie – Bluewater Cleone

Bluewater Cleone to urządzenie, które pozbędzie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i wzbogaci wodę o cenne dla naszego zdrowia minerały. Jego wydajność wynosi 6.6l/h.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAir.pl