Strona główna » Wdzięku jej nie brakuje…
STYL ŻYCIA

Wdzięku jej nie brakuje…

Agata Leja z Koła Gospodyń Wiejskich “Swojskie Klimaty” z Barwałdu Średniego zdobyła koronę II Wicemiss Wdzięku +45 oraz tytuł Miss Publiczności. Konkurs zorganizowano podczas Festiwalu KGW Polska Od Kuchni w Starym Sączu.

Podczas Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” w Starym Sączu świetnie spisała się Agata Leja z Koła Gospodyń Wiejskich „Swojskie Klimatu” z Barwałdu Średniego. W konkursie na Miss Wdzięku +45 Agata Leja zdobyła koronę II Wicemiss Wdzięku +45 oraz tytuł Miss Publiczności.

– Polska Od Kuchni Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich, to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą jak ważne jest, aby idąc z duchem czasu kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje – informują organizatorzy –  Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom.

W trakcie Festiwalu Koło Gospodyń Wiejskich „Swojskie Klimatu” z Barwałdu Średniego zaprezentowało całą gamę tradycyjnych produktów lokalnych oraz rękodzieło z zakresu ceramiki.

Agata Leja zdobywając tytuły Wicemiss oraz Miss Publiczności awansowała do Wielkiego Finału Festiwalu KGW „Polska od Kuchni” w Warszawie, który odbędzie się pod koniec września br.

FOTO: Andrzej Famielec

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz