Strona główna » Dolany pod szczególnym nadzorem
BEZPIECZEŃSTWO

Dolany pod szczególnym nadzorem

Kolejne działania funkcjonariuszy Policji i Straży Leśnej Andrychów, tym razem działania na terenie działania Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej, tereny leśne w Stanisławiu Dolnym Dolanach.

Początkiem lipca dzielnicowi Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej Nadleśnictwa Andrychów podjęli na terenie działania Komisariatu Policji Kalwaria Zebrzydowska działania mające na celu ujawnianie jak również zapobieganie wykroczeniom związanym z szkodnictwem leśnym, a w szczególności wykroczeniom polegającym na: nieuprawnionych wjazdach na tereny leśne kierujących motocyklami cross/enduro, quadami a także kradzieży z lasów drewna, stroisza.

Z uwagi na liczne zgłoszenia poprzez Krajową Mapę Zagrożeń problemów mieszkańców Stanisławia Dolnego z nieuprawnionymi wjazdami kierujących na tereny leśne rejon przysiółku Dolany został objęty działaniami priorytetowymi dzielnicowego.

Zarówno dzielnicowi jak i funkcjonariusze Straży Leśnej zapowiadają dalsze wspólne działania mające na celu wyeliminowanie wspomnianych wykroczeń.

Źródło: KPP w Wadowicach

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz