Strona główna » Targi Turystyczne w Dolinie Karpia
TURYSTYKA

Targi Turystyczne w Dolinie Karpia

Fot. Archiwum

Podczas Targów wystawcami będą użytkownicy oraz potencjalni użytkownicy znaku Marki Lokalnej Dolina Karpia, rękodzielnicy, restauratorzy, hotelarze, właściciele łowisk wędkarskich, gospodarstw agroturystycznych, gospodarstw rybackich, organizacje pozarządowe oraz lokalna branża turystyczna.

Na rynku w Zatorze, od godz.13-tej na wszystkich przybyłych na targi zwiedzających  czekają liczne atrakcje. Organizatorzy przygotowali m.in. występy artystyczne, degustacje produktów lokalnych, rajd rowerowy, specjalny blok atrakcji dla dzieciaków.

Fot. Archiwum

Ponadto podczas trwania tej plenerowej imprezy będzie można również zwiedzić Muzeum Regionalne w Bachowicach, Izbę Regionalną w Ryczowie oraz Zwierzyniec w Lipowej.

Każdy kto ma ochotę skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Stowarzyszenie Dolina Karpia powinien wydrukować lub pobrać na stoisku Stowarzyszenia PASZPORT DOLINY KARPIA.

Po wizycie w obiekcie wyszczególnionym w Paszporcie, jego posiadacz otrzyma naklejkę. Po odwiedzeniu trzech atrakcji i zdobyciu trzech naklejek (każdą z innej gminy) odwiedzający może wypełnić kupon znajdujący się w Paszporcie i wrzucić do urny znajdującej się na stoisku Stowarzyszenia Dolina Karpia na Rynku w Zatorze. Na zakończenie Targów o godzinie 17.30 spośród wszystkich oddanych kuponów odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród, takich jak: sprzęt AGD, sprzęt turystyczno-rekreacyjny, spływy kajakowe, zaproszenia na łowiska wędkarskie i do restauracji oraz wiele innych. Ponadto, każdy posiadacz paszportu z trzema naklejkami uprawniony będzie do jednorazowego skorzystania z rabatu obowiązującego na terenie danej atrakcji do końca 2021 roku (chyba, że w opisie atrakcji podano inaczej).

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych atrakcji odbywających się w ramach Targów Turystycznych można znaleźć na stronie:

Rajd Rowerowy po Dolinie Karpia

Wycieczki do atrakcji turystycznych

Malwina

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz