Strona główna » Rusza Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku
LUDZIE

Rusza Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Po długiej przerwie Wadowicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza studentów na zajęcia, wykłady i różnorodne spotkania. Od 6 września od godz. 8:00 każda osoba, która ukończyła 55 lat może stać się studentem WUTW. Ze względów bezpieczeństwa zapisy będą odbywały się telefonicznie lub przez stronę: strefazajęć.pl

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku to propozycja, która od 2013 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców! W ubiegłych latach do udziału w uniwersytecie zgłaszało się ponad 300 osób, miejsca do grup zajęciowych zapełniały się bardzo szybko a listy rezerwowe były długie. WUTW dedykowane jest wszystkim osobom powyżej 55 roku życia, które mają wolny czas i zastanawiają się jak go wykorzystać. Oferta uniwersytetu jest przygotowana tak, aby każdy niezależnie od zainteresowań, predyspozycji i umiejętności znalazł coś dla  siebie. W programie jak co roku znajdą się uwielbiane przez studentów zajęcia taneczne, wokalne, językowe i plastyczne czy zajęcia z jogi, gimnastyka ciała. Nie zabraknie także nowości!

W tym roku ze względu na trwającą pandemię oraz nagłe zawieszenie działalności uniwersytetu, podjęto decyzję o wprowadzeniu zmian w zapisach oraz systemie opłat. Zapisy ruszą w poniedziałek (6.09) o godzinie 8:00 i prowadzone będą formie telefonicznej i poprzez portal: strefazajec.pl. WCK informuje, że w tym roku zapisy ruszają tego samego dnia dla wszystkich zainteresowanych – niezależnie od tego czy w roku ubiegłym należeli do uniwersytetu, czy zgłaszają się po raz pierwszy. Obowiązuje zasada – „Kto pierwszy, ten lepszy”


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć uniwersytetu! Na stronach internetowych: strefazajęć.pl oraz www.wck.wadowice.pl w zakładce „Uniwersytety”, znajduje się opis wszystkich zajęć wraz z miesięcznymi cenami oraz terminami.

Numery telefonów udostępnione do zapisów: 33 823 31 56, 33 823 39 57, 530 434 663.

Malwina

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz