Strona główna » Konkurs dla rolników
WYDARZENIA

Konkurs dla rolników

Wadowicki KRUS zachęca do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – „Rola Rolnika, by upadku unikał”.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza w roku jubileuszu 30–lecia KRUS II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym– „Rola Rolnika, by upadku unikał”, który będzie przebiegał w formule on-line.

Tegoroczna edycja weryfikuje wiedzę uczestników z zakresu zapobiegania wypadkom
w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z prewencją zdarzeń najczęściej zgłaszanych do Kasy – upadków osób w gospodarstwie rolnym. Konkurs trwa do 20 listopada 2021 r.

Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia, podlegająca w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników. 100 uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody rzeczowe
o wartości ok. 500 zł brutto, tj. myjki ciśnieniowe. Zasady uczestnictwa w tym działaniu określa regulamin, dostępny na stronie internetowej Kasy oraz w załączonej informacji.

„Konkurs ma na celu upowszechnianie wśród rolników zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, a w konsekwencji ograniczenie liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników. Serdecznie zapraszamy do udziału!” – przekazał nam Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Wadowicach, Pan Mateusz Przejczowski.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz