Strona główna » Wpadł przez domową awanturę
BEZPIECZEŃSTWO

Wpadł przez domową awanturę

Fot. Archiwum

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi, który wpadł z narkotykami podczas interwencji domowej. Wezwani do awantury policjanci, natrafili w mieszkaniu na susz marihuany i sadzonki konopi. Ponadto okazało się, że mężczyzna był poszukiwany.

W piątek (26 listopada br.) dyżurny andrychowskiego komisariatu odebrał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że doszło do nieporozumień między kobietą, a jej partnerem. W trakcie interwencji policjanci  zauważyli w różnych miejscach w mieszkaniu sadzonki konopi. Jak się dalej okazało, mężczyzna posiadał również susz marihuany.

W związku z powyższym 26-latek został zatrzymany. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że andrychowianin  jest poszukiwany w celu odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności.  Śledczy przedstawili mu zarzut uprawy i posiadania środków odurzających, do których się  przyznał. Mężczyzna trafił do zakładu karnego. Za popełnione przestępstwa obecnie grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz