Strona główna » Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami
PROMOCJA

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami

Szanowni Państwo!

Dzisiejsza data jest wyjątkowa i bardzo ważna. Właśnie 3 grudnia obchodzimy ustanowiony w 1992 roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Z tej okazji pragniemy złożyć serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i pogody ducha wszystkim Osobom Niepełnosprawnym mieszkającym na terenie Powiatu Wadowickiego.

Życzymy Państwu siły i motywacji do przełamywania barier i pokonywania ograniczeń w podejmowaniu różnych aktywności, zarówno w sferze zawodowej, jak też społecznej. Niech nie opuszcza Was przekonanie, że niepełnosprawność nie powinna stać na przeszkodzie
w dążeniu do realizacji ludzkich pragnień i marzeń. Życzymy także, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy, a każdy następny przynosił radość i nowe pokłady sił, potrzebne do mierzenia się z trudnościami, które przynosi codzienność.

Słowa uznania kierujemy również do osób zaangażowanych w działania na rzecz niepełnosprawnych. Dziękujemy Waszym rodzinom, opiekunom i przyjaciołom za pomoc
i troskę. Podziękowania przekazujemy również organizacjom pozarządowym, placówkom pomocy społecznej, wolontariuszom i wszystkim ludziom dobrej woli.

Przewodnicząca Rady Powiatu – Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta – Beata Smolec

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz