Strona główna » Orkiestra z Sobolowa koncertowała w Stanisławiu Górnym
KULTURA

Orkiestra z Sobolowa koncertowała w Stanisławiu Górnym

Na zaproszenie proboszcza parafii Niepokalanego Serca NMP ks. Bogusława Zająca, w Stanisławiu Górnym koncertowała Parafialno-Gminna Orkiestra Dęta Sobolów.

16 stycznia 2022 roku w Kościele Parafialnym pw. Niepokalanego Serca NMP w Stanisławiu Górnym odbył się Koncert Noworoczny Parafialno-Gminnej Orkiestry Dętej Sobolów, pod batutą Justyny Chmielek-Korbut. Organizatorem Koncertu był proboszcz parafii ks. Bogusław Zając.

Koncerty Noworoczne, to piękna tradycja, która pozwala rozpocząć Nowy Rok w podniosłej oprawie. Swoim klimatem, najwyższym poziomem artystycznym i wyjątkową oprawą, nawiązują do najsłynniejszego na świecie koncertu noworocznego, organizowanego przez Filharmoników Wiedeńskich w Złotej Sali Musikverein.

Koncert Orkiestry z Sobolowa pozwolił wszystkim zanurzyć się w piękno muzyki, ale także na nowo przeżyć radość i pokój Świąt Narodzenia Pańskiego.

– Dziękujemy wspaniałej publiczności za bardzo miłe przyjęcie oraz wspaniałą atmosferę podczas naszego występu, która pozwoliła nam, pomimo ciężkich warunków akustycznych, na wykonanie koncertu noworocznego z repertuarem kolęd oraz utworów świątecznych. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja, aby wystąpić ponownie w tym wspaniałym miejscu – czytamy na oficjalnym fanpage’u Orkiestry Dętej Sobolów.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz