Strona główna » Zakończono remont pomieszczeń w remizie w Stryszowie
GOSPODARKA

Zakończono remont pomieszczeń w remizie w Stryszowie

Wyremontowane  zostały pomieszczenia w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stryszowie. Szare wnętrza zyskały nowoczesny wystrój!

W ramach prac remontowo budowlanych wykonano wyrównanie ścian i sufitów wraz z pracami malarskimi  i wykończeniowymi – położenie nowej boazerii, zamontowano listwy wykończeniowych, panele gipsowe, płytki grysowe, wymieniono instalacje elektryczną  wraz z wymianą punktów oświetleniowych opraw oświetleniowych gniazdek i kontaktów, wymieniono, parapety wewnętrzne, została wymieniona stolarka drzwiowa, wycyklinowano i odmalowano podłogę drewnianą, została zamontowana nowa piękna  balustrada. Zostały również  przeprowadzony kompleksowy  remont toalet które zyskały nowy wygląd i nowoczesne  wyposażenie.  Odnowę przeszły również schody zewnętrzne  które stały się bezpieczne i funkcjonalne. Wartość inwestycji wyniosła 159 307,89 zł.

Projekt współfinansowany ze  środków Województwa Małopolskiego na realizację prac budowalno-remontowych w remizach strażackich w ramach Konkursu pn. Małopolskie OSP 2021 w kwocie 26 662,00 zł

Malwina

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz