Strona główna » Siatkarze Skawy zakończyli sezon
SPORT I REKREACJA

Siatkarze Skawy zakończyli sezon

Dla siatkarzy MKS Skawa Wadowice zakończył się pełen wzlotów i upadków sezon 2021/2022. Zespół utrzymał się w III Lidze Małopolskiej.

Siatkarze MKS Skawa Wadowice zakończyli sezon 2021/2022. Zaczęło się od tego, że po 10 latach przerwy, zespół siatkarzy seniorów został przez klub Skawa Wadowice zgłoszony do rozgrywek czwartej ligi. W IV lidze zespół wygrał wszystkie mecze i awansował do III Ligi Małopolskiej, w której udało się zespołowi utrzymać.

– Kolejny sezon startuje dopiero od września, więc mamy czas, żeby przygotować się sportowo i organizacyjnie. Chcemy również ruszyć z siatkówką młodzieżową w Wadowicach. Wszystkie chętne osoby, młodzież zachęcam do zgłaszania się do klubu. Dziękuję całemu zespołowi za ten sezon – informuje kierownik drużyny Sebastian Mlak.

Skład drużyny tworzyli: Dawid Banaś, Łukasz Wołek, Konrad Banaś, Rafał Poprawa, Michał Romański, Kacper Pstrowski, Bartłomiej Kolonko, Konrad Mika, Jakub Czubiński, Szymon Pomietło, Jacek Buda, Michał Tumulik, Christian Bogacz, Dawid Gawęda, Jan Czubiński, Konrad Palkij, Dawid Sokołowski, Dawid Wykręt, Szymon Ortman, Kamil Kras, Konrad Frączek, Piotr Hałat, Adrian Niedziela. I Trener Jakub Czubiński, II Trener Jakub Zając.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz