Strona główna » Licealiada na basenie
SPORT I REKREACJA

Licealiada na basenie

W sztafecie 6x 50 m wśród dziewcząt zwyciężyła reprezentacja I LO Wadowice, a wśród chłopców LO w Andrychowie.

W Krytej Pływalni „Delfin” w Wadowicach przeprowadzono powiatowy finał Licealiady w pływaniu. Dziewczęta i chłopcy ze szkół ponadpodstawowych powiatu wadowickiego rywalizowali indywidulanie w różnych stylach na dystansie 50 m, a  w sztafecie 6 x 50m w stylu dowolnym.

WYNIKI

Pływanie indywidualne – Dystans 50 m

Dziewczęta

        styl motylkowy

  1m. Julia Kręcioch              42.57 sek.            I LO w Wadowicach

       styl  grzbietowy          

  1m. Małgorzata Gajczak      37.82 sek.             CKZIU nr 1 w Wadowicach

  2m. Emilia Drzazga            39.24 sek.             I LO w Andrychowie

  3m.Anna Suchanek            41.15 sek.             CKZIU nr 2 w Wadowicach

      styl klasyczny

  1m. Natalia Palarska          39.56 sek.             ZSIPO w Kalwarii Zeb.

  2m. Justyna Kubata           40.47 sek.             I LO w Wadowicach

  3m. Julia Filek                   43.04 sek.             CKZIU nr 1 w Wadowicach

     styl  dowolny 

  1m. Magdalena Filek          28.82 sek.             I LO w Andrychowie

  2m. Joanna Durbas            31.88 sek.             CKZIU nr 2 w Wadowicach

  3m. Martyna Dyduch          31.96. sek.            I LO w Wadowicach

IMG_2692

Zdjęcie 1 z 96

     Chłopcy

     styl motylkowy

  1m. Filip Durbas                32.56 sek.                         CKZIU nr 1 w Wadowicach

  2m. Bartosz Polak              36.34 sek.                            I LO w Andrychowie

  3m. Mikołaj Kasperek         38.71 sek.                            I LO w Andrychowie

   styl grzbietowy

  1m. Rafał Dimeilla              38.53 sek.                           I LO w Andrychowie

  2m. Mateusz Guzik             40.60 sek.                           I LO w Wadowicach

  3m. Patrick Szczygieł          41.71. sek.                          I LO w Wadowicach

   styl  klasyczny

  1m. Mateusz Gawęda            42.10 sek.                        I LO w Andrychowie

  2m. Maciej Tatar                   44.22 sek.                        I LO w Andrychowie

  3m. Wiktor Gądek                 44.40 sek.                        I LO w Andrychowie

  styl  dowolny     

  1m. Jakub Skowronek            28.17 sek.                       I LO w Wadowicach

  2m. Dawid Ogiegło                28.97 sek.                       I LO w Andrychowie

  3m. Antoni Sordyl                 29.20 sek.                       I LO w Andrychowie

Sztafeta 6 x 50m stylem dowolnym

       Dziewczęta

 1m. I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach

 2m. I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie

     Chłopcy

 1m. I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie

 2m. I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz