Strona główna » Druga edycja konkursu „Serce Roku”
POLITYKA I SPOŁECZEŃSTWO

Druga edycja konkursu „Serce Roku”

Urząd Miejski w Wadowicach ogłosił drugą edycję konkursu „Serce Roku”, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw prospołecznych. Osoby godne tego wyróżnienia można zgłaszać do 22 kwietnia br.

Wadowicki samorząd pragnie wyróżnić osoby z terenu gminy Wadowice, które podejmowały pracę na rzecz potrzebujących i zwraca się o zgłaszanie do udziału w konkursie „Serce Roku” osób, które zasługują na to wyróżnienie. Mogą być to osoby, które pomagają indywidualnie lub działają w bardziej zorganizowany sposób tzn. w fundacjach lub stowarzyszeniach.

– Chcemy dotrzeć do tych, którzy nie odwracali wzroku, a wręcz przeciwnie – wytężały go, by dojrzeć potrzebę, bolączkę, kłopot czy zmartwienie wśród sąsiadów, znajomych czy zupełnie obcych i pomagały im na miarę swoich sił i możliwości – informują organizatorzy.

Dla osoby nagrodzonej w tegorocznej edycji „Sercem Roku” przewidziano czek w wysokości 1000 zł na zakup wybranej przez siebie nagrody oraz drugi czek, również opiewający na kwotę 1000 zł, który zostanie przekazany na wskazany przez zwycięzcę cel charytatywny. 

Przeczytaj Serce Roku 2021

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz