Strona główna » „Jednego Serca” – koncert charytatywny wadowickich artystów
Co? Gdzie? Kiedy?

„Jednego Serca” – koncert charytatywny wadowickich artystów

24 kwietnia wadowicki rynek zatętni życiem! Urząd Miejski w Wadowicach wspólnie ze Szkołą Muzyczną Yamaha Wadowice zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. W koncercie „Jednego serca” wadowiccy artyści wystąpią charytatywnie, by wspomóc zbiórkę środków pieniężnych na zakup sprzętu medycznego dla szpitala w Drohobyczu.

W niedzielę Miłosierdzia Bożego już od 10.00 rano będzie funkcjonował punkt rejestracji dawców szpiku dla chorującej na białaczkę Kingi Kajfasz z Witanowic. Dawcą może zostać każda osoba pełnoletnia (do 55 roku życia), która nie choruje na żadne choroby przewlekłe. Wolontariusze na wadowickim rynku będą prowadzić rejestrację potencjalnych dawców. Dokładny opis procedury, rejestracji oraz samej organizacji DKMS można przeczytać na stronie www.dkms.pl Pamiętaj – rejestrując się pomożesz uratować życie Pani Kingi lub innej osoby!

Druga inicjatywa, to niezwykłe wydarzenie muzyczne w geście solidarności z walczącą Ukrainą. Gmina Wadowice przyjęła w ostatnim miesiącu już przeszło pół tysiąca uchodźców z objętej wojną Ukrainy. Przybyli do nas goście mogą liczyć na wsparcie, więc gmina Wadowice postanowiła włączyć się w szeroko zakrojone działania pomocowe na rzecz obywateli Ukrainy, którzy pozostali w ojczyźnie i potrzebują naszej pomocy. 

W koncercie „Jednego serca” , który rozpocznie się o godz. 16.00, wadowiccy artyści wystąpią charytatywnie, by wspomóc zbiórkę środków pieniężnych na zakup sprzętu medycznego dla szpitala w Drohobyczu. Zbiórka organizowana jest przez Caritas Ukraina.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Wadowice oraz Szkoła Muzyczna Yamaha Wadowice. Wszyscy artyści zrzekli się wynagrodzenia za występ w koncercie.  

Serdecznie zapraszamy – dołącz do imprezy i otwórz szeroko swoje serce, bo naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz