Strona główna » Koncert Pamięci – wystąpi MaJLo  
Co? Gdzie? Kiedy?

Koncert Pamięci – wystąpi MaJLo  

13 maja br. odbędzie się koncert wyjątkowego artysty, na naszej scenie wystąpi MaJLo. Wydarzenie ma upamiętniać naszych zmarłych przed rokiem Przyjaciół – Ewelinę Baklarz i Piotra Pępka, pracowników kalwaryjskiego Centrum Kultury.

Z uwagi na wzrost zakażeń koronawirusem zaplanowany w styczniu koncert został przeniesiony i odbędzie się właśnie w piątek, 13 maja 2022 r.

MaJLo jest songwriter włączającym w swoją twórczość elektroniczne brzmienia. Zadebiutował w 2015 r. EP – „Reverse”. Jego obecność na scenie muzycznej zaznaczył silnie już pierwszy singiel „Lights”, nagrany z Ralphem Kaminskim. Remiks tego utworu wykonany przez francuski duet producentów FDVM zabrzmiał m.in. na festiwalu Coachella oraz Daybreak. Pierwsza płyta długogrająca artysty „Over The Woods” ukazała się w 2017 roku. Płytę promują utwory „Another Day”, oraz „Get Down” oraz „The Bird’s Song”.Remiks piosenki „Another Day” przekroczył 13 milionów odsłuchań tylko w serwisie Spotify. Z kolei singiel pt. „The Bird’s Song” znalazł się w czołówce serialu „Diagnoza” (TVN) i w szybkim tempie przekroczył wynik miliona odsłuchań na Spotify.

Przy klimatycznych dźwiękach MaJLo uczcimy pamięć naszych Przyjaciół. Koncert poprzedzi krótkie wspomnienie Eweliny i Piotra.


Darmowe zaproszenia można odbierać od 1 kwietnia (pt) w Starym Kinie – Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 4.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie.
tel. 33 873 37 71

Więcej: https://ckstkalwaria.com/koncert-pamieci-wystapi-majlo/

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz