Strona główna » Mamy dla mam!
STYL ŻYCIA

Mamy dla mam!

Drogie Mamy – chciałybyście wyjść z domu i spotkać się przy kawce/herbatce? Chcecie wymienić się doświadczeniem, swoimi spostrzeżeniami i miło spędzić czas? Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na spotkania w Wadowickim Klubie Mam.

21 kwietnia (czwartek) o godz. 11.00 odbędzie się pierwsze spotkanie w specjalnie zaaranżowanej sali sprzyjającej zabawie, a także umożlwiającej wypicie ciepłej kawy! Inicjatywa tworzona z myślą o mamach i o ich małych smykach, zrodziła się w głowie jednej z dawnych wolontariuszek WCK, która teraz opiekuje się swoim rocznym synkiem. Formuła Klubu będzie tworzyła się wspólnie. Klub kształtują mamy i mamy decydują –  informują organizatorki.

Czwartkowe spotkania będą sposobem na  oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie czasu w sposób kreatywny, inspisujący i aktywny. To czas dla kobiet i ich pociech, bo oczywiści będzie przestrzeń dla Maluszków, która pozwoli na ich wspólną zabawę i nawiązanie nowych znajomości.

Oprócz tego w Klubie pojawi się miejsce na spotkania ze specjalistami, ekspertami z różnych dziedzin, szkolenia i warsztaty. Organizatorki zapraszają też mamy, które dopiero spodziewają się potomstwa.

Spotkania będą się odbywać regularnie, w każdy czwartek o godz. 11:00 w sali bawialnia WCK przy ul. Teatralnej 1.

Wstęp wolny

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz