Strona główna » Kolejny atak na Biuro PiS w Wadowicach
POLITYKA I SPOŁECZEŃSTWO

Kolejny atak na Biuro PiS w Wadowicach

Kobieta, rozpoznana jako aktywistka KOD-u, nakleiła kartkę z wulgaryzmami przy wejściu do Biura PiS w Wadowicach. Miała pecha, bo została nagrana na kamerę…

Początkiem kwietnia br. w Wadowicach doszło do kolejnego wandalizmu, którego obiektem stało się Biuro Parlamentarne PiS europosłanki Beaty Szydło oraz posła na Sejm RP Filipa Kaczyńskiego.

Kobieta, rozpoznana przez mieszkańców, jako aktywistka KOD-u, nakleiła przy wejściu do Biura Parlamentarnego PiS kartkę z niewybrednymi napisami i wulgaryzmami, po czym dla upamiętnienia tego „heroicznego” czynu, zrobiła telefonem komórkowym zdjęcie. Miała jednak pecha, ponieważ została nagrana na monitoring wizyjny.

– Sprawy aktów wandalizmu były zgłaszane odpowiednim służbom. Założony niedawno monitoring w zamierzeniu miał pomóc w identyfikacji sprawców, którzy chyba nie rozumieją, że biura poselskie mieszczą się w prywatnej kamienicy i nie są własnością publiczną. Pani z nagrania została zidentyfikowana przez mieszkańców Wadowic jako aktywistka KOD-u – poinformowało Biuro Poselskie posła Filipa Kaczyńskiego w Wadowicach.

Zgłoszenie incydentu wraz z zabezpieczonym nagraniem wideo ma trafić na Policję.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz