Strona główna » Pasażer z marihuaną
BEZPIECZEŃSTWO

Pasażer z marihuaną

Wadowiccy policjanci zatrzymali 17-latka, który posiadał zakazane substancje. Młody mężczyzna „wpadł” podczas rutynowej kontroli drogowej. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, w godzinach nocnych, policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wadowickiej komendy podczas patrolowania jednej z ulic na terenie miasta, zauważyli opla, wewnątrz którego siedziały cztery osoby. Samochód wyjechał z osiedla, a kierowca na widok radiowozu przyspieszył, co wzbudziło zainteresowanie funkcjonariuszy.

Mundurowi zatrzymali  samochód do kontroli drogowej. Gdy tylko kierowca otworzył drzwi, policjanci wyczuli wydobywającą się z wnętrza charakterystyczną woń palonej marihuany. Podczas kontroli osobistej mężczyzn, funkcjonariusze znaleźli u jednego z pasażerów – 17-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, susz marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania zakazanych substancji, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz