Strona główna » Piknik Rodzinny na Zbywaczówce
Co? Gdzie? Kiedy?

Piknik Rodzinny na Zbywaczówce

W niedzielę, 1 maja br. na Zbywaczówce odbędzie się Piknik Rodzinny. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji oraz mały poczęstunek.

Do wyboru są dwie różne grupy, w zależności jaką formę ruchu preferujecie.

O godzinie 14.15 wyruszy grupa pierwsza – Nordic Walking. Jeżeli macie kijki, to koniecznie zabierzcie je ze sobą i weźcie udział w profesjonalnym szkoleniu. Na początku ścieżki rowerowej (pod Orlikiem) będzie czekał na Was instruktor, który dokładnie wytłumaczy na czym polega prawidłowa technika chodzenia z kijkami, pomoże ustawić ich długość i będzie czuwał nad Wami podczas wspólnego przejścia na miejsce pikniku. Nie jest tajemnicą, że wiele osób popełnia błędy przy użytkowaniu kijków do Nordic Walking, przez co nie może w pełni wykorzystać ich dobroczynnego dla organizmu potencjału. Skuś się na profesjonalne szkolenie z instruktorem, a na pewno nie pożałujesz!

Z kolei o godzinie 14.45 z tego samego miejsca (czyli z początku ścieżki przy Oliku) wyruszy grupa druga – na pojazdach. Zapraszamy wszystkich posiadaczy rowerów, hulajnóg oraz rolek – dzieci oraz dorosłych – do wspólnego wesołego przejazdu na Zbywaczówkę!

Piknik oficjalnie rozpocznie się o godzinie 15.00 i czekać na Was będzie naprawdę mnóstwo atrakcji. Na miejscu zastaniecie wystawę historyczną rowerów zabytkowych pod tytułem „Od Bicykla do Reksia – 100 lat roweru”, a zaangażowani animatorzy będą prezentować Wam jazdę repliką bicykla z XIX wieku. Będziecie mogli skorzystać z darmowych przejazdów rikszą rowerową, wziąć udział w konkursach i zabawach: „Pobij rekord” – stacjonarny rower zabytkowy, „Pijana żaba” – rower przeciwskrętny, „Piłeś nie jedź” – slalom Wigry 3 w alko goglach. Będą również slalomy dla najmłodszych na rowerkach biegowych, kącik dla najmłodszych z animacjami retro rowerowymi, czy piękne retro monidło do zdjęć.

Na uczestników wydarzenia będzie czekać również mały poczęstunek.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz