Strona główna » Poszukiwany wpadł podczas interwencji policji
BEZPIECZEŃSTWO

Poszukiwany wpadł podczas interwencji policji

Policjanci z Wadowic w trakcie domowej interwencji zatrzymali 42-letniego mężczyznę. Jak się okazało, awanturnik był poszukiwany, a przy sobie miał zakazane substancje. Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie, a kolejne 4 miesiące spędzi w areszcie.

Kilka dni temu, dyżurny wadowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że między zgłaszającą, a jej synem doszło do słownej awantury.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że 42-latek był poszukiwany do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto, podczas kontroli osobistej mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki strunowe z suszem roślinnym (łącznie 11,67 gramów). Wadowiczanin został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających (art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), do którego się przyznał. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Po przesłuchaniu 42-latek został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi 4 miesiące zaległej odsiadki.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz