Strona główna » Zacny Jubileusz w Radoczy
WYDARZENIA

Zacny Jubileusz w Radoczy

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy miała miejsce podniosła uroczystość Jubileuszu 75-lecia działalności szkoły. Jubileuszowe obchody zostały połączone z Dniem Otwartym Szkoły, a cześć oficjalną poprzedziła Msza św., odprawiona w intencji społeczności szkolnej Jubilatki w Kościele Parafialnym w Radoczy.

Jubileuszową Galę w Zespole Szkół CKU w Radoczy rozpoczęto od wprowadzenia Sztandaru Szkoły oraz uczczenia minutą ciszy nieżyjących pracowników szkoły oraz ofiar wojny na Ukrainie. Wszystkich przybyłych gości oraz społeczność szkolną przywitał dyrektor szkoły Stanisław Gliwa.

W uroczystościach uczestniczyli m.in. Poseł na Sejm RP Filip Kaczyński, Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Jacek Popiel, Przewodnicząca Rady Powiatu Wadowickiego Zofia Kaczyńska, Starsza Wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty Honorata Nowak-Kolec, burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński, Zastępca Wójta Gminy Tomice Paweł Polak, proboszcz parafii w Radoczy ks. Janusz Sołtys.

IMG_3383

Zdjęcie 1 z 36

Witam przedstawicieli instytucji i organizacji współpracujących z naszą szkołą. Dziękuje przybyłym na uroczystość emerytowanym oraz czynnym zawodowo nauczycielom i pracownikom szkoły. Cieszę się niezmiernie z obecności naszych drogich absolwentów, a także nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Serdecznie witamy wszystkich przyjaciół szkoły niewymienionych z imienia i nazwiska, którzy zechcieli dziś dzielić z nami te wyjątkowe chwile – mówił podczas powitania dyrektor szkoły Stanisław Gliwa.

Podczas uroczystości wręczono statuetki „Zasłużony dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy”.

Jubileuszowe obchody 75-lecia Zespołu Szkół CKU w Radoczy uświetniły występy m.in.  Orkiestry Dętej z Zygodowic oraz Zespołu Muzycznego Absolwentów ZSCKU. W ramach Jubileuszu oraz Dnia Otwartego Szkoły przeprowadzono warsztaty, prelekcję „Prawidłowe nawyki żywieniowe” oraz prezentację kierunków nauczania w ZS CKU. Odbyły się pokazy m.in.: hafciarstwa Marleny Kordos, kosmetyczny SOUVRE, strażacki, lotów dronem, robotów Astor. Były tez pokazy: baristyczny oraz carvingu.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz