Strona główna » Wadowice dla szpitala w Drohobyczu
WYDARZENIA

Wadowice dla szpitala w Drohobyczu

Wadowiccy artyści grali i śpiewali dla ofiar wojny na Ukrainie. Charytatywny koncert połączony był ze zbiórką pieniędzy dla szpitala w Drohobyczu. Zebrano w sumie 7755 zł.

W niedzielę, 24 kwietnia br. na wadowickim rynku zorganizowano koncert charytatywny w geście solidarności z walczącą Ukrainą. Podczas koncertu prowadzona była przez Caritas Ukraina zbiórka pieniężna dla szpitala w Drohobyczu, który przeznaczony jest głównie dla dzieci i matek.

W koncercie wystąpili: Angelika Kot-Mruczek, Ola Kasprzyk, Bogumiła Kowalczyk z zespołem Attacca, Emilia Cholewa, Daniel Najbor, Rafał Żur oraz zespół w składzie: Krzysztof Odrobina, Karol Żmija, Konrad Strudzik, Kuba karasiński, Wojciech Odrobina i Kaziu Waliczek.

Podczas niedzielnego koncertu zebrano kwotę 7755 zł. Organizatorami koncertu byli: Urząd Miejski w Wadowicach, Szkoła Muzyczna Yamaha w Wadowicach oraz Wadowickie Centrum Kultury.

IMG_3619

Zdjęcie 1 z 36

Gościem specjalnym koncertu był grekokatolicki ksiądz Igor Kazankiewicz, dyrektor Caritas diecezji samborsko-drohobyckiej, który od przeszło 20 lat angażuje się w mnóstwo działań charytatywnych na rzecz osób w potrzebie, bez względu na narodowość czy wyznanie

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz