Strona główna » Samochód wpadł do wody. Zginęła 22-letnia Ukrainka
WYDARZENIA

Samochód wpadł do wody. Zginęła 22-letnia Ukrainka

Dzisiejszej nocy prowadzony przez pijanego obywatela Ukrainy samochód osobowy wypadł z jezdni i wpadł do zbiornika wodnego. Zginęła 22-letnia kobieta, obywatelka Ukrainy.

Dziś w nocy (26/27.04.br.) o godzinie 1.40 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło w Oświęcimiu na ulicy Szpitalnej.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy, 41 – letni obywatel Ukrainy kierując samochodem marki Opel Vivaro podczas panującej mgły na łuku drogi wypadł z jezdni, po czym wpadł do zbiornika wodnego Kruki. Pojazdem podróżowało troje obywateli Ukrainy. Z pojazdu o własnych siłach wydostało się dwóch mężczyzn tj. 41- letni oraz 19 – letni, natomiast zdarzenia nie przeżyła 22-letnia kobieta, którą nieprzytomną wyłowiono ze zbiornika wodnego.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Zwłoki kobiety decyzją prokuratora zostały zabezpieczone do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do oświęcimskiej komendy Policji. Badanie stanu trzeźwości 41 – latka wykazało 1,4 promila alkoholu. Aktualnie w tej sprawie prowadzone są dalsze czynności śledcze mające na celu ustalić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KW Policji

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz